AK Parti’den Zehirlenen Öğrencilere Geçmiş Olsun Ziyareti

AK Parti Rize İl başkan yardımcıları Recep Tayyip Erdoğan üniversitesinde dün akşam yedikleri yemek sonrasında zehirlenerek hastaneye kaldırılan öğrencileri ziyaret etti.

AK Parti Rize İl başkanı Muhammed Avcı’nın il dışında olması dolayısıyla katılamadığı ziyarette İl başkan vekili Ali Haydar Er Başkanlığında; İl Başkan Yardımcıları Himmet İstİf, Reşit Karavin, Murat Sadettin Türüt, Ahmet Öztürk, Merkez İlçe Başkanı İshak Alim ve Rize Belediye Başkan Yardımcısı Saffet Kopuz Rize Devlet Hastanesi ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Araştırma Hastanesindeki öğrencileri ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler.
İl Başkan vekilli Ali Haydar Er ve beraberindekiler Rize devlet hastanesinde başhekim yardımcısı Adil Başoğlu ile, Recep Tayyip Erdoğan üniversitesi hastanesi de ise başhekim Hasan Türüt’le birlikte serviste yatan öğrencileri ziyaret ettiler. Son durumları hakkında bilgiler alarak geçmiş olsun dileklerini ilettiler.
İl başkan vekili Ali Haydar Er olayın duyulmasının ilk anından itibaren gerek sağlık birimleri gerekse üniversite ile iletişim halinde olduklarını ve yaşanan bu üzücü olayı yakından takip ettiklerini ifade etti. Bugün de bizzat öğrencileri ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettikleri dile getirdi.
AK Parti Heyeti geçmiş olsun ziyaretlerinin ardından İl yönetim kurulu üyesi Nuğman Toprak ve Yeni güzel köy başkanı Hasan Toprak’ın vefat eden amcası Necmettin Toprak’ın cenaze törenine katılıp başsağlığı dilediler.