MHP'de Toplu Katılım Töreni Güzenlendi

Geçtiğimiz hafta içi Saadet Partisinden İstifa eden Kalkandere Belediye Meclis Üyesi Reşat Yetimoğlu ve arkadaşları törenle MHP’ye katıldı.
Saadet Partisinden Kalkandere Meclis Üyesi Olan ve geçtiğimiz hafta Saadet Partisinden istifa eden Reşat Yetimoğlu, Bugün beraberindekilerle birlikte MHP’ye katıldı.
MHP il merkezinde düzenlenen törende partiye üyeliklerini il başkanı Serkan Birben yaptı. MHP Rize İl yöneticilerinin de katıldığı törende üyelikleri yapılan yeni partililere rozetlerini yine Rize İl Başkanı Serkan Birben taktı.
Serkan Birben yaptığı açıklamada “Ülkemizin içerisinde bulunduğu bu zor dönemde vatandaşlarımız MHP’nin ve Devlet Bahçeli’nin ülke hakkında ne söylemek istediğini çok iyi anlamış, bize hergün yeni katılımlar oluyor. Yeni ülküdaşlarımız ile her geçen gün daha da güçlü oluyoruz”dedi.
Kendini evinde hissettiğini belirten Reşat Yetimoğlu “Yuvamızdayız. Arkadaşlarımız ile birlikte yarından tezi yok çalışmalara başlayacağız. Partimizi Kalkandere’de çok daha iyi yerlere getirebilmek için son gücümüze kadar durmadan çalışacağız”dedi.
Osman Kaptan