banner157

banner137

banner197
22 Ekim 2014 Çarşamba

Rize de Otomobil Yoldan Geçen 2 Kişiye Çarptı

Ak Parti İlçe Adayları Açıklanmaya Başlandı

Ak Parti ilçe Belediye Başkan adaylarını açıklamaya başladı.İstanbul'da bir çok ilçe belediye Başkan adayı açıklandı.Trabzon ve Rize ilçe Belediye başkan adayları açıklanmaya başlandı.

01 Ocak 2014 Çarşamba 16:05
Ak Parti İlçe Adayları Açıklanmaya Başlandı
 Rize ilçe Belediye Başkan adayları henüz açıklanmadı.Ak Parti İstanbul ve bir çok ilin İlçe Belediye Başkan adayını açıkladı.İstanbul, Ankara, Trabzon, Giresun,Gaziantep, Şanlıurfa, Antalya,Adana, Giresun, Antalya, Manisa, Ordu, Sakarya, Kahramanmaraş, Erzurum,İzmir,Edirne, Çanakkale,Eskişehir, Konya ve bir çok ilin ilçe Belediye Başkan adayları açıklandı.

AK PARTİ'NİN AÇIKLADIĞI İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

İSTANBUL İLÇE ADAYLARI:

Silivri:Hüseyin Turan
Çatalca:Selim Düşkünler
Esenyurt:Necmi Kadıoğlu
Avcılar:Bayram Şenocak
Başakşehir:Mevlüt Uysal
Sultangazi:Cahit Altunay
Küçükçekmece:Temel Karadeniz
Büyükçekmece:Murat Hazıroğlu
Beylikdüzü:Yusuf Uzun
Bağcılar:Lokman Çağırıcı
Esenler:Tevfik Göksu
Güngören:Yücel Karaman
Bahçelievler:Osman Develioğlu
Bayrampaşa:Atilla Aydıner
Gaziosmanpaşa:İsmail Ergüneş
Eyüp:Temel Başalan
Fatih:Mustafa Demir
Kağıthane:Fazlı Kılıç
Zeytinburnu:Murat Aydın
Sarıyer:Selami Uzun
Üsküdar:Hilmi Türkmen
Sancaktepe:İsmail Erdem
Ümraniye:Hasan Can
Çekmeköy:Ahmet Poyraz
Sultanbey:Hüseyin Keskin
Maltepe:Edibe Sözen
Pendik:Kenan Şahin
Tuzla:Şadi Yazıcı

ANKARA İLÇE ADAYLARI:
Altındağ:Veysel Tirkayi
Mamak:Mesut Akgül
Akyurt:Gültekin Ayantaş
Keçiören:Mustafa Ak
Çamlıdere:H.Caner Can
Çubuk:Tuncay Acehan
Sincan:Mustafa Tuna
Kazan:Lokman Ertürk
Elmadağ:Gazi Şahin
Pursaklar:Seçluk Çetin

ADANA İLÇE ADAYLARI: Sarıçam:Ahmet Ünal Yüreğir:Ahmet Zenbilci Seyhan:Zafer Kara Çukurova:Ömer Topçu Kozan:Kazım Özgan Yumurtalık:Turgut Erişmen

ANTALYA İLÇE ADAYLARI: Kepez:Hakan Tütüncü Muratpaşa:Cihan Bulut Döşemealtı: Nurettin Tursun Aksu: Ali Akcan Gazipaşa:Ahmet Büyükakça Kaş:Mustafa Şalvarlı Kemer:Yusuf Üras Manavgat:Recep Barut Alanya:Hüseyin Güney Elmalı:Ümit Öztekin Korkuteli:Mustafa Akdeniz Konyaaltı:Osman Ali Eciş Kumluca:Hüsamettin Çetinkaya İbradı:Muharrem Kaya Demre:Süleyman Topçu Gündoğmuş:Mehmet Özeren Finike:Nail Dülgeroğlu Serik: Ramazan Etli Akseki:İsmet Uysal

ŞANLIURFA İLÇE ADAYLARI: Ceylanpınar:Menderes Atilla Bozova:Hasan Arusoğlu Hilvan:Aslan Ali Bıyık Harran:Mehmet Özyavuz Birecik:M.Faruk Pınarbaşı K.Köprü:Nihat Çiftçi Akçakale:A.Hakim Ayhan

GAZİANTEP İLÇE ADAYLARI: Kilis:Hasan Kara Oğuzeli:Mehmet Taşdemir Nizip:Fevzi Akdoğan Karkamış:Nuh Kocaaslan Yavuzeli:M.Kemal Sakaroğlu

MERSİN İLÇE ADAYLARI: Tarsus:Hakkı Meniz Mut:Murat Oktan Aydıncık:Ferat Aktan Toroslar:Ender Turhan Akdeniz:Niyazi Altun

İZMİR İLÇE ADAYLARI: Konak:İlknur Denizli Bayraklı:Hamza Dağ Buca:Cemil Şeboy Balçova:Melek Eroğlu Karşıyaka:Tanfer Kemerli Çiğli:Adnan Yılmaz Menemen:Bilal Kaplangı Ödemiş:Mahmut Badem Selçuk:Zeynel Bakıcır Çeşme:Mustafa Cenger Torbalı:Yaşar Görmez Dikili:Zafer Afyon Menderes:Bülent Soylu Kınık:Sadık Doğruer Bayındır:Mehmet Kertiş

KIRIKKALE İLÇE ADAYLARI: Karakeçili:Hüseyin Özçelik Bahşili:İbrahim Uyar Sulakyurt:Ali Şahin Çelebi:Süleyman Uluyol Balışeyh:Ali Dedelioğlu Yahşihan:Ahmet Sungur Delice:Yüksel Yorulmaz Çerikli:Nuh Şahin

GİRESUN İLÇE ADAYLARI: Yağlıdere: Abdurrahman Kırhasanoğlu Şebinkarahisar: Şahin Yılancı Çamoluk: Savaş Akarçeşme Dereli: Kazım Zeki Şenlikoğlu Güce: Aytekin Geçgel Espiye:Mustafa Karadere Eynesil:Çoşkun Somuncuoğlu Çanakcı:Ali Bilge Tirebolu:Ömer Hıdır Alucra:Durmuş Canikli Görele:Tolga Erener Bulancak:Kadir Aydın

ESKİŞEHİR İLÇE ADAYLARI: Alpu:Rafet Demirtaş Beylikova:Özkan Alp Günyüzü:Mehmet Remzi Arayıt Han:Mustafa Pekak Sarıcakaya:Hüseyin Çam

TRABZON İLÇE ADAYLARI Yomra: İbrahim Sağıroğlu Arsin: Erdem Şen Araklı: Recep Çebi Sürmene: Fikri Usta Köprübaşı: Ali Riza Efendioğlu Of: Murat Saral Hayrat: Mehmet Nuhoğlu Çaykara: Namık Kemal Gedikoğlu Dernekpazarı: Cevdet Cemal Kansız Maçka: Koray Koçhan Akçaabat: Şefik Türkmen Çarşıbaşı: Coşkun Yılmaz Vakfıkebir: Muhammet Balta Beşikdüzü: Metin Kalay Tonya: Ahmet Kurt Düzköy: Salih Bakal Şalpazarı: Necati Selvitop KONYA İLÇE ADAYLARI: Selçuklu:Uğur İbrahim Altay Karatay:Bestami İnan Meram:Mustafa Yazlık

MANİSA İLÇE ADAYLARI: Şehzadeler:Ömer Faruk Çelik Yunus Emre:Hayrullah Solmaz

ORDU İLÇE ADAYLARI: Çatalpınar:Muhasin Eriş Çaybaşı:Zekeriya Sarıkoca Fatsa:Hüseyin Anlayan Gülyalı:Talip Şen Mesudiye:İsa Gül

AFYONKARAHİSAR İLÇE ADAYLARI: Emirdağ:Cengiz Pala Sandıklı:Ziya Dazkır Sultandağı:Metin Kumcu Dinar:Yaşar Yener Emeksiz Başmakcı:Ata Gündüz Kurşun İhsaniye:Lokman Ekici Şuhut:Recep Bozkurt Çay:Mevlüt Çınar Bolvadin:Ömer Dayı Çobanlar:Ali Altıntaş

SAKARYA İLÇE ADAYLARI: Adapazarı:Süleyman Dişli Serdivan:Yusuf Alemdar Arifiye:İsmail Karakullukçu Geyve:Murat Kaya Akyazı:Şener Bayraktar Kaynarca:Zeynur Özel Taraklı:Tacettin Karaman Pamukova:Cevat Keser

BALIKESİR İLÇE ADAYLARI: Kepsut:İsmail Cankul ÇORUM İLÇE ADAYLARI: Sungurlu:Selahatin Uzunkaya Alaca:M.Esat Yılmaz

KAHRAMANMARAŞ İLÇE ADAYLARI: Afşin:Mehmet Fatih Güven-Fazlı Aydoğan-Duran Demir Dulkadiroğlu:Necati Okay

ARDAHAN İLÇE ADAYLARI: Posof:Bedrettin Çakıcı Damal:Nevriye Derdiyok Çıldır:Mehmet Fatih Kılınç

DÜZCE İLÇE ADAYLARI: Gölyaka:Yakup Demircan Yığılca:Fikret Çıracı Cumayeri:Recep Tuna Konurlap:Talip Çabukoğlu Akcakoca:Cüneyt Yemenici Kaynaşlı:Osman Usta Beyköy:Hakan Uykusuz

VAN İLÇE ADAYLARI: Gürpınar:Hayrullah Tanış Bahçesaray:Muhammed Orhan Gevaş:Sinan Hakan Çaldıran:Ferman Yıldırım Edremit:Arif Öndil

MUĞLA İLÇE ADAYLARI: Menteşe:Mestan Yayman Seydikemer:Adem Ayat Milas:Hürol Önder Bodrum:Mustafa Paşalı Marmaris:Mehmet Tugay Yatağan:Mustafa Toksöz Köyceğiz:Kamil Ceylan Datça:Mehmet Cennet Kavaklıdere:Mehmet Demir Ortaca:Salih Özdemir

BURSA İLÇE ADAYLARI: Nilüfer:Mustafa Esgin Harmancık:Ahmet Tufan Büyükorhan:Selami Türkmen Orhaneli:İrfan Tatlıoğlu Karacabey:Ali Özkan Gürsu:Cüneyt Yıldız İznik:Kağan Mehmet Usta Yıldırım:Özgen Keskin Osmangazi:Mustafa Dündar Gemlik:Refik Yılmaz Yenişehir:Süleyman Çelik M.kemalpaşa:Sadi Kurtulan Kestel:Yener Acar İnegöl:Ali Nur Aktaş Mudanya:Kadir Kahraman Orhangazi:Neşet Çağlayan

KOCAELİ İLÇE ADAYLARI: İzmit:Nevzat Doğan Başiskele:Hüseyin Ayaz Gölcük:Mehmet Ellibeş Gebze:Adnan Köşker

ARTVİN İLÇE ADAYLARI: Arhavi:Çoşkun Hekimoğlu Yusufeli:Eyüp Aytekin Murgul:Hasan Çavuş Şavşat:Ahmet Öztürk Ardanuç:Hasan Demirci Borçka:Aslan Atan Hopa:Nedim Cihan

KARAMAN İLÇE ADAYLARI: Ermek:Uğur Sözkesen Akçaşehir:Hakkı Karaduman Kazım Karabekir:A.İhsan Alanlı Ayrancı:Ferhat Erkmen Sarıveliler:Halil Kulak Başyayla:Şerafettin Bulgurcu Sudurağı:Mehmet Ceyhan Güneyyurt:Celil Yağız Göktepe:Bayram Şahin

YALOVA İLÇE ADAYLARI: Armutlu: Mehmet Birkan Termal: İsmail Atik Altınova:Metin Oral Çınarcık:Murat Erdoğan Esenköy:Özer Kaptan Taşköprü:Şaban Ertan Tavşanlı:Kadri Çiçek Kaytazdere:Tülay Yamaç Teşvikiye:Ahmet Meydan Kadıköy:Mehmet Şahin

ISPARTA İLÇE ADAYLARI: Aksu: Adnan Demir Gönen: Ahmet Doğan Güneykent: Fahrettin Gözgün Atabey: Tevfik Atasoy Eğirdir: Osman Nuri Özmeral Gelendost: Mehmet Sezgin Keçiborlu: Yusuf Murat Parlak Uluborlu: Mehmet Uğur Ünverdi Senirkent: Erol Durmuş Büyük Kabaca: Ali İhsan Temurçin Şarkikaraağaç: Bayram Aydemir Çarıksaraylar: Özcan Turhan Yalvaç: Adnan Gemici Sütçüler: Hüseyin Müftüoğlu Yenişarbademli: Yaşar Gencer

ERZURUM İLÇE ADAYLARI: Palandöken:Orhan Bulutlar Aziziye:Fatih Cengiz Yakutiye:Nurhan Yıldız Pazaryolu:Recep Çakmak Horasan:İbrahim Nebioğlu Olur:Rüstem Polat Tortum:Hasan Çakmak İspir:Osman Çakır Narman:Ahmet İşleyen Karayazı:Seyfettin Kınık Karaçoban:Sedat Gümüş Köprüköy:Saffet Akyürek Oltu:İbrahim Siyrek Aşkale:Ahmet Yaptırmış Çat:Şibli Saydın Hınıs:Mahmut Abiş Pasinler:Gökay Selçuk Şenkaya:Görbil Özcan Tekman:Yakup Doğan Uzundere:Halis Özsoy

SİNOP İLÇE ADAYLARI: Ayancık:Ayhan Ergün Boyabat:Mehmet Hüseyin Maviş Dikmen:Ahmet Kalafat Durağan:Ahmet Kılıçaslan Erfelek:İbrahim Felek Gerze:Cevat Şensoy Saraydüzü:Hasan Peker Türkeli:Mustafa Özcan

ERZİNCAN İLÇE ADAYLARI: Çayırlı:Murat Demirdöğen İliç:Ramazan Buran Kemah:Hüsamettin Şanal Kemaliye:Mustafa Haznedar Tercan:Lokman Gültekin Üzümlü:Hüsnü Işık Otlukbeli:Vahdet Ercan Refahiye:Fatih Gök

NEVŞEHİR İLÇE ADAYLARI: Acıgöl:Ercan Ertaş Avanos:Mustafa Körükçü Derinkuyu:Serdar Pala Gülşehir: Mustafa Dursun Hacıbektaş: Yusuf Koçak Kozaklı: Erdoğan Çelik Ürgüp:Mehmet Aktürk




banner25

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
    HAVA DURUMU
    Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
    AHMET DAVUTOĞLU'LU AK PARTİ NASIL OLUR

    NAMAZ VAKİTLERİ
    Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
    SPOR TOTO SÜPER LİG
    Tür seçiniz:
    SAYFALAR
    KARİKATÜR
    SENDE YAZ
    Ziyaretçi Defteri
    Ziyaretçi Defteri

    Siz de yazmak istemez misiniz?

    Ziyaretçi Defteri
    ARŞİV